неділю, 13 лютого 2022 р.

Олімпіада

12 лютого команда Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі Заспинок Єлизавети (10 клас) та Яковенка Антона (11клас) під моъм керівництвом гідно презентувала Бердянщину у Запоріжжі на обласній олімпіаді з фізичної культури.

В результаті Заспинок Єлизавета здобула ІІІ призове місце в особистому заліку. Учні отримали позитивний досвід змагань серед кращих школярів Запорізької області.

суботу, 25 грудня 2021 р.

З НОВИМ РОКОМ

Ось і настала мить коли можна провести перший аналіз роботи! Перший семестр добігає кінця, тренування, змагання і просто спорт також ідуть на відпочинок! Наша команда дівчат Осипенківської школи активно провела заключне тренування з баскетболу у цьому 2021 році! Багато хорошого і головне нового відбулося з нашим молодим складом! Хтось вперше взяв м'яча до рук у вересні, а зараз активно проситься на майданчик, а дехто доводить що клопітка праця все ж дає свої плоди і покращує свій рівень майстерності доводячи це грою та результатами під час змагань! З великою гордістю хочу сказати всім що я щасливий тренер, бо в мене найкращі діти! З новим роком роком всіх нас!

середу, 22 грудня 2021 р.

Турнір пам'яті та спорту

20 грудня 2021 на теренах Осипенківської школи вшосте відбувся баскетбольний турнір Пам'яті Ковтуна Олександра Васильовича, в минулому відомого на Бердянщині директора-освітянина, котрий був ініціатором та організатором будівництва сучасної триповерхової споруди та користувався беззаперечним авторитетом серед учнів, батьків, колег.

Тому невипадково учитель фізичної культури Новосела Р.О. як вдячний учень Олександра Васильовича щороку збирає команди дівчат району на баскетбольні змагання, на відкритті яких звучать слова вдячності і світлої пам'яті про Вчителя.

Ось і цього року представники Берестівської, Андріївської та Осипенківської громад зустрілися в спортивній залі Осипенківської школи, де їх радо вітали директор школи Тарасенко І.В. та начальник відділу освіти виконавчого комітету Осипенківської сільської ради Яковенко Л.М.

В чесній спортивній боротьбі кубок переможця отримала команда Осипенківської школи, другими були дівчата з Андріївки, третє місце посіли юні баскетболістки із Троїцького. Кращим гравцем Турніру визнана Кирпич Марія, а кращим снайпером Пасько Тетяна (обидві з Осипенко). Всі учасниці отримали грамоти та солодкі призи від спонсорів: ПП "Гаденко", ПП "Гарбуз" та ПП "Петренко", котрим велика подяка за підтримку Турніру.

Атмосфера дружби і радості панувала в нелегкий час адаптивного карантину з дотриманням санітарних вимог, адже відчуття великої родини було справжнім та незабутнім напередодні Нового року.

вівторок, 14 грудня 2021 р.

14.12.21

Сьогодні 14.12.2021 року в спортивній залі Осипенківської школи відбулося відкрите тренування з баскетболу! Були присутні дівчата гуртківці які систематично займаються баскетболом! Окрім дітей та викладача Новосели Романа були запрошені колеги по спортивній лінії : Проценко Едуард, Новосела Олександр, Рудий Микола, Новосела Катерина, Кривенко Олександр! Шановні члени атестаційної комісії на чолі з Яковенко Ларисою Миколаївною, Губська Галина Петрівна, Тарасенко Ігор Володимирович, Новосела Тетяна Анатоліївна. Тренування пройшло в гарній дружній атмосфері, діти показали свої фізичні навички, продемонстрували морально-вольові якості та доказали що вони є однією спортивною родиною!

четвер, 9 грудня 2021 р.

Олімпіада з фізичної культури

На базі Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І етап обласної олімпіади з фізичної культури.

В олімпіаді взяли участь 3 команди (6 учнів) з трьох шкіл Осипенківської громади.

За результатами рішення журі переможцями визнано команду учнів Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі: Яковенко Антон (11 клас) та Заспинок Єлизавета (10 клас).

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів у ІІ (обласному) етапі!

вівторок, 7 грудня 2021 р.

З нагоди свята - Дня Збройних сил України в Осипенківській школі пройшли спортивні змагання

⛹️🤸‍♂️🤾
У цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це - свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, молодих солдатів та учасників АТО, які сьогодні стоять в строю на захисті нашої країни, усіх чоловіків, які проходили військову службу і завжди готові стати на захист своїх родин, домівок, своєї землі.