Спорт стає засобом виховання тоді, коли він улюблене заняття кожного.

четвер, 30 травня 2019 р.

Веселі старти

Урочисте відкриття центру дозвілля "Веселка"

27 травня відбулося урочисте відкриття центру дозвілля "Веселка". Діти готували свої візитні картки та девізи. Потім відбулися творчі посиденьки "А я вмію..." та веселими спортивними єстафетами.

Урочисте відкриття завершилося дискотекою.

Свято останнього дзвоника.

24 травня 2019 року в Осипенківській загальноосвітній школі відбулося свято Останнього дзвоника. Цей день по всій нашій державі дійсно незвичайний. Цього дня щороку педагогічні працівники підбивають підсумки своєї роботи. Тож М.П.Перетятько – директор Осипенківського ДЮКФП урочисто нагородив найкращих наших спортсменів грамотами” За особистий внесок в розвиток культури та спорту “ та призами Чурилова Артема таКононенка Романа.  Та нагородив грамотами Проценко Ілону і Кривцуна Антона, які визнані кращими спортсменами в змаганнях з  легкої атлетики.

Турнір з гандболу на Кубок олімпійського чемпіона з гандболу Кушнірюка Сергія Георгійовича.

16 травня 2019 року на спортивному майданчику Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Турнір з гандболу на честь Кушнірюка С. Г., заслуженого майстра спорту  СРСР, чемпіона Олімпійських ігор з гандболу
В турнірі брали участь збірні команди юнаків Миколаївської,  Осипенківської та Новопетрівської загальноосвітніх шкіл. Змагання проводилися згідно «Правил гри в гандбол», та за круговою  системою.
Урочисто привітали учасників турніру головний суддя М.П.Перетятько- директор Осипенківського ДЮКФП та організатор турніру - М.М.Захарченко.
Першими на поле вийшли команди юнаків Осипенківської ЗОШ та Новопетрівської ЗОШ. Учасники зіграли два тайми по 20 хвилин. З великою перевагою  забитих м’ячів   перемогли господарі поля. Другими змагалися команди осипенківських і миколаївських юнаків. Перемога за Миколаївською командою. Третя гра між миколаївськими і новопетрівськими юнаками закінчилася на користь команди Новопетрівської школи.

Команди турніру нагороджені грамотами, медалями, солодкими призами та комплектом книг з олімпійською тематикою.. Визнаний кращий гравець - Кальмов Ігор (учень 9  класу  Миколаївської ЗОШ) відзначений іменним Кубком. Також визнаний кращий воротар - Кошелев Сергій(учень 11 класу Новопетрівської ЗОШ) відзначений іменним Кубком. Головний Кубок турніру залишився у господарів.

Наші вітання!!!!!!!!!!!!!

Змагання з легкої атлетики в залік 2-ї спартакіади учнів Осипенківської сільської ради.

11 травня 2019 року на сільському стадіоні села Осипенко відбулися  змагання з легкої атлетики в залік 2-спартакіади учнів Осипенківської  сільської ради .
            До програми змагань були включені такі дисципліни: біг 100 метрів(юнак + дівчина), стрибки у довжину(юнак + дівчина) та метання м’ячика( дівчата) та гранати(юнаки). В кожному з видів виступали по одному юнакові та одній дівчині. В залік зараховувалися всі шість результатів.

Результати зводились в очки згідно таблиці
 Серед шкіл І-ІІІ ступенів перемогли господарі – учні Осипенківської школи, серед шкіл І-ІІ ступенів – учні Бердянської школи.

К-сть очок
Місце
1.
      Новопетрівська  І-ІІІ ст
ІІ
2.
Осипенківська І-ІІІ ст.
І
3.
Червонопільська І-ІІІ ст..
ІІІ
4.
Бердянська І-ІІ ст.
І
5.
Старопетрівська І-ІІ ст..
ІІ

Переможці нагороджені грамотами відділу освіти Осипенківської сільської ради.

Змагання з волейболу

12 квітня 2019 року на базі Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відповідно до плану роботи Осипенківського ДЮКФП з метою подальшого розвитку гри з волейболу, впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут школярів, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи в спортивних гуртках загальноосвітніх навчальних закладах та відбору спортсменів до участі в обласних змаганнях відбулися змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат шкіл Осипенківської сільської ради.

У результаті видовищних змагань серед загальноосвітніх шікл І-ІІІ ступенів

Перемогу серед дівчат здобули:
             команда дівчат Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів -І місце
             команда дівчат Новопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІ місце
             команада дівчат Червонопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІІ місце

Перемогу серед юнаків посіли:
            команда юнаків Ноаопетрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - І місце
            команад юнаків Червонопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІ місце
            команда юнаків Осипенківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІІ місце

Серед загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів
            команда Бердянської ЗОШ І-ІІ ступенів - І місце
            команда Старопетрівської ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІ місце

Переможці змагань нагороджені грамотами. Вітаємо!