Всяка паралель впевнена, що могла б стати екватором, якщо б її не обмежували в правах.

вівторок, 18 січня 2022 р.

четвер, 25 березня 2021 р.

Тиждень екологічного виховання

Більше фото за посиланням ФОТО

З 15 по 19 березня в Осипенківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся тиждень екологічного виховання, в якому взяли участь усі категорії класів. Учні 2-3 класів разом з батьками та класними керівниками малювали малюнки, вчились спостерігати за змінами в природі. Учні 4-А,Б та 5-Б класів підготували фотогазети «Мої домашні улюбленці» та охоче ділились з однолітками своїми знаннями з особливостей догляду за домашніми тваринами.

7-А,Б і 9-А,Б класи виготовили шпаківні, які будуть розміщенні на пришкільній території та у сільському парку.
Старшокласники створили стінгазети «Проблеми забруднення навколишнього середовища та шляхи їх вирішення» і «Екологічна культура починається з нас» та фотогазету на основі місцевих фотоматеріалів «Серпанки над Бердою».
На уроках природознавства для п’ятикласників було проведено інформаційні цікавинки про необхідність сортування сміття та його вплив на довкілля, а на уроках основ здоров’я у 5-6 класах розглянули питання про необережне поводження з вогнем.
Для учнів 6-7 класів Гаденко В.М. провела біологічну вікторину, а для учнів 7-х класів Іванова Т.В. підготувала турнір «Один за всіх і всі за одного». На уроках географії учні 8-х класів розглянули екологічні проблеми Азовського моря, Для 9-х класів організовано лекторій «Шкідливі звички», а для 10-11 класів – «Природоохоронне законодавство України» на уроках біології. А вчитель географії Тарасенко Т.А. провела для 10-11 класу екологічну вікторину, в якій перемогу здобули учні 10-го класу.

понеділок, 24 лютого 2020 р.

21 лютого 2020 року в Осипенківській ЗОШ І-ІІІ ступенів в 10 класі відбувся відкритий урок з географії на тему: "Індія". На уроці були присутні гості, а саме: заступник директора з навчально-виховної роботи Новосела Т.А. та батьки учнів. Урок було продемонстровано з мультимедійною підтримкою. Учні показали свої знання, вчитель цікаві факти, а батьки дізнались дещо нове..

понеділок, 17 лютого 2020 р.

Географічний турнір "Цікава географія"

Між учнями 10-11 класів відбувся географічний турнір "Цікава географія".Учасники давали відповіді на різноманітні запитання, працювали з картками, відеофрагментами та іншими цікавими завданнями. У результаті напруженої боротьби, а також завдяки допомозі вболівальників переможцями стала команда 10 класу. Ще були визначені найкращі, які отримали звання "Найрозумніший географ" - це Агейкін Станіслав (10 клас)  і Мельничук Нікіта (11 клас).