П`ятниця
«  Квітень 2021  »

Осипенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

План конкурсу - виставки 2014

НАКАЗ ВО БРДА № 20 Про проведення районного конкурсу - виставки "Освіта Бердянщини - 2015"

План проведення конкурсу - виставки 2015

Презентація досвіду роботи вчителя української мови та літератури Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Погорілої Ольги Петрівни

НАКАЗ ВО БРДА № 22 Про проведення районної виставки "Освіта Бердянщини - 2016"

НАКАЗ КУ РМК БРР № 06 Про проведення районної виставки "Освіта Бердянщини - 2016"

МО вчителів початкових класів "Розвиток основних видів компетентностей молодших школярів шляхом впроваджень інноваційних технологій навчання та виховання"  керівник Прокопенко О.Г.

МО суспільно-природничого циклу, керівник Гаденко В.М. Опис досвіду вчителя історії Пилипенко Олени Леонідівни: "Організація дослідницької діяльності учнів на уроках історії та в позаурочний час в освітньому середовищі шкільного музею"

МО природничих та соціально-гуманітарних дисциплін, керівник Гаденко В.М. Опис досвіду учителя історії Осипенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гуйвика Олексія Віталійовича

МО природничих та соціально-гуманітарних дисциплін Гуйвик О.В. вчитель історії "Формування предметних компетентностей учнів на уроках історії засобами мережевих технологій"

Розвиток пізнавальної активності учнів початкових класів шляхом упровадження інтерактивних технологій у навчальний процес З досвіду роботи спеціаліста вищої кваліфікаційної категорії, вчителя початкових класів Осипенківської загальноосвітньої школи I-III ст. Перетятько Олени Анатоліївни

Конспект уроку мовленнєвого розвитку Погорілої О.П.

«Впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес. Формування національно свідомих громадян України на принципах загальнолюдських цінностей засобами художнього слова»

Використання інноваційних компютерних технологій з метою формування математичних та фізичних компетентностей учнів Пилипенка І.М.

«Використання інноваційних комп’ютерних технологій з метою формування математичних та фізичних компетентностей учнів» Пилипенко І.М.

Додаток 1 Пилипенко І.М.

Додаток 2 Пилипенко І.М.