Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 10.05.2024, 10:03

Робота з дітьми ООП та їх батьками

1.  Проведення корекційно-розвивальних занять.   Протягом року     психолог

2. Розробити та затвердити індивідуальні навчальні плани на основі Типових навчальних планів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку з урахуванням висновку та рекомендацій психолого-медико-педагогічної консультації.                                        До 31.08.2013 вчителі

3.. Розробити індивідуальну програму розвитку з обов’язковим залученням батьків, або осіб, які їх замінюють, з метою визначення конкретних навчальних стратегій і підходів до навчання дітей з особливими освітніми потребами.                                          ЗДНВР, ВР

4.Залучати дітей з особливими освітніми потребами до позакласних та позашкільних заходів з урахуванням її інтересів, нахилів, здібностей, побажань, індивідуальних особливостей навчально-пізнавальної діяльності та стану їх здоров’я         Кл.кер.                              5. Практичному психологу ___Яковенко Л.М.________________________:

5.1. надавати систематичну консультативну допомогу вчителям початкових класів, учителям-предметникам, які викладають за індивідуальною формою навчання, у створенні сприятливих умов адаптації учнів з ООП.

5.2. здійснювати психолого-педагогічний супровід:

дітей, які мають особливості психофізичного розвитку, проводити індивідуальну роботу, сприяти успішній адаптації в соціумі.

родин, у яких виховуються діти з ООП, проводити індивідуальні консультації для батьків, тренінги.

«  Травень 2024  »