Квест – це цікаво, а фотоквест – сучасно! Учні 5-7 класів блискуче виконали непрості завдання щодо цікавих фактів із біографії Лесі Українки. Виконували групами, індивідуально, радилися, коментували, повторювали вивчені поезії, закликали Google на допомогу… Молодці!
Особливо порадували семикласники Воложанін Станіслав і Потапов Юрій, які виконали фотоквест першими і в цифровому форматі. Отже, майбутні ІТ-знавці читають Лесю Українку.
Вітання із чудовим весняним святом, ніші найніжніші слова, гарні пісні, веселий настрій присвячуємо Жінці. Жінці-матері, берегині, подрузі. Тільки завдяки їй оновлюється світ і в серці стукає надія. Нушівці 2-А класа не просто готувались до свята, це був звіт своєї творчості та любові до прекрасного для матусь.
20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Герої Небесної Сотні - уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Героями стали 107 загиблих. Сьогодні, в умовах трагічних подій на сході України, ми маємо частіше згадувати доленосні події, долучати молодь до вшанування пам'яті тих, хто за свободу та гідність віддали власне життя. Нехай лозунг "Слава України - героям слава!" стане символом нашої волі, жаги до єдності та цілісності.
Сьогодні, 19 лютого - День державного герба України. Учні школи ознайомилися з історією виникнення Тризуба, затвердженням його як Малого герба України. Український тризуб уособлює для нас зв'язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Тризуб - це символ незалежності, гордості та жаги до життя.Сьогодні, 19 лютого - День державного герба України. Учні школи ознайомилися з історією виникнення Тризуба, затвердженням його як Малого герба України. Український тризуб уособлює для нас зв'язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Тризуб - це символ незалежності, гордості та жаги до життя.
Поради для батьків, які прагнуть дбати про безпеку дітей в інтернеті.
☝ Заохочуйте дитину розповідати про свій досвід користування Інтернетом та намагатися користуватися Інтернетом разом із дитиною, принаймні спочатку.
☝ Пам’ятайте, що проста заборона не вирішить проблему – шукайте корисні для відповідного віку Інтернет-джерела, пропонуйте цікаві альтернативи у реальному житті.
☝ Навчіть дитину, що не все, що вона читає чи бачить в Інтернеті, є правдою, а друзі в Інтернеті не завжди є тими, за кого вони себе видають.
☝ Завжди наголошуйте на тому, що ваша дитина ніколи не повинна повідомляти адресу, номер телефону чи інші особисті дані.
❗️ Поки ви не переконаєтесь, що ваша дитина може розумно користуватися всесвітньою мережеою, використовуйте програмне забезпечення, яке контролює діяльність дитини в мережі Інтернет; існують
... Читати далі »
День Святого Валентина - свято, яке прийшло до нас із розвитком телекомунікацій та стало святкуватися з запалом та радістю, особливо характерними для молоді. Цього дня в школі працювала святкова пошта, святкова фотозона вабила зробити безліч світлин, дискотека порадувала дітей, ну а про історію та традиції святкування Дня всіх закоханих можна було дізнатися на уроках англійської мови.
Інтернет-технології стали природною частиною життя дітей і сучасної молоді. Невміння працювати з комп'ютером і орієнтуватися в інтернет просторі в сучасному суспільстві можна порівняти з невмінням читати й писати. Комп'ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку. Але останнім часом кіберпростір несе в собі численні загрози. Щоб навчитися безпечно подорожувати мережею в нашій школі щорічно проводиться Тиждень Безпечного Інтернету. Цьогоріч учні початкових класів ознайомилися з онлайн пам'яткою "Найжахливіший тиждень Петрика", долучилися до конкурсу "Безпечний Інтернет", взяли участь у квесті "Подорож безпечною Мережею". Для учнів середньої ланки були проведені години спілкування "Що таке Безпечний Інтернет?", "Безпека в Інтернеті - просто!", "Правила з Інтернет-безпеки для дома" та
... Читати далі »
8 лютого заступником директора з НР Новоселою Т.А. був проведений методичний захід у формі панельної дискусії "Школа В.О Сухомлинського: право на життя чи забуття". Розмова переросла в обмін думками, а згодом в дискусію під керівництвом досвідченого спікера.
В Осипенківській школі відбулися змагання з волейболу між хлопцями 9-11 класів до 32-ї річниці з Дня виводу радянських військ з Афганістану, адже сьогодні в селі проживають18 ветеранів, воїнів-афганців у минулому. Змагання закінчилися перемогою команди одинадцятикласників.