Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 14:12

Аналіз стану превентивного виховання

АНАЛІЗ СТАНУ ПРЕВЕНТИВНОГО ВИХОВАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ В ВИХОВНІЙ СИСТЕМІ ШКОЛИ.

Зміст  виховної системи школи спрямовується на виховання соціально активної особистості, тому особлива увага приділяється превентивному вихованню учнівської молоді. Основними завданнями в 2012-2013 навчальному році було формування в учнів активної соціальної позиції, нетерпимого ставлення до проявів девіантної поведінки та аморальних вчинків, забезпечення подолання окремими учнями шкідливих звичок, що сформувалися внаслідок помилок і недоліків виховання.

Головну увагу педагогічний колектив школи в 2012-2013 навчальному році звертав на підвищення рівня валеологізації навчально-виховного процесу.- Педагогами школи організували куртки «Етикет», «Шкільний літопис», «Гармонія», «Юна господиня» «Юні туристи-краєзнавці»дзюдо, шахи, баскетбольний, волейбольний, Серед учнів проводиться просвітницька робота щодо здорового способу життя  , організовано тренінги з пропаганди здорового способу життя та підготовки підлітків для подальшої роботи в учнівському середовищі.

Значна робота з організації превентивного виховання проводиться у позаурочний час класними керівниками і керівниками предметних гуртків і. До планів роботи включені тижні "Пропаганда знань про СНІД”, "Здоровий спосіб життя”, "Основи безпеки життєдіяльності”, інструктажі з техніки безпечної поведінки учнів. Під керівництвом педагога-організатора діє Рада соціального захисту дитини та профілактики правопорушень.