Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 06:19

Батькам

ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ БАТЬКІВ

Батьки мають право:

На ознайомлення із Статутом школи і іншими документами, що регламентують організацію освітнього процесу.

На участь в управлінні школою, в якій навчаються їх діти (батьківські комітети класів, загальношкільний батьківський комітет, Рада школи).

На ознайомлення з ходом і змістом освітнього процесу, а також з оцінками успішності своїх дітей.

На перевід дитини, що займалась за індивідуальним планом, для продовження освіти в школі.

При виникненні спірних питань обговорювати їх з вчителем або адміністрацією школи.

Забезпечувати релігійне і етичне виховання дітей відповідно до своїх власних переконань. Нікому окремо і жодній групі осіб, узятій в цілому, не слід нав'язувати релігійне виховання, не сумісне з їх переконаннями.

Надавати матеріальну допомогу школі у формі, передбаченій Статутом; знайомитися з матеріалами про використання коштів.

Батьки, які проживають окремо від дитини, мають право на відвідини батьківських зборів, а також на отримання інформації про свою дитину, якщо це не суперечить закону і не завдає шкоди дитині.

З відома адміністрації познайомитися з вчителями, з розкладом уроків до початку навчального року.

Вимагати дотримання прав дитини.

На повну інформацію про навчальний процес.

На додаткову зустріч з вчителем, якщо батько вважає, що на те є підстави.

У разі конфлікту між батьком і вчителем, між вчителем та учнем, а також у разі конфлікту між самими учнями на перевід дитини з відома адміністрації в інший клас.

Батьки зобов'язані:

Забезпечувати і захищати права і інтереси своїх дітей, не заподіюючи шкоди їх фізичному і психічному здоров'ю, етичному розвитку, виховувати дітей, виключаючи зневажливе, грубе, жорстоке, таке, що принижує людську гідність відношення, образу, експлуатацію.

Забезпечити дітям здобування основної загальної освіти в загальноосвітній школі або іншому прирівняному до неї по статусу освітній установі.

Виконувати Статут школи.

Не допускати невиправданого втручання в роботу вчителів з питань, які по своєму характеру входять до їх компетентності.

Забезпечувати в міру своїх здібностей і фінансових можливостей умови життя, необхідні для нормального розвитку дитини.

Забезпечити дитину всім необхідним для відвідин школи (канцелярське приладдя, спортивна форма, додаткові навчальні посібники).

Регулярно відвідувати батьківські збори, відвідувати школу по виклику класного керівника або адміністрації.

Відпускати дитину на позакласні шкільні заходи, якщо дитина здорова і сама того бажає.

По можливості виділяти матеріальні кошти на відвідини театрів і музеїв, якщо цього вимагає програма класу або школи.

Дотримувати внутрішній розпорядок школи (не відволікати вчителя питаннями під час уроку).

Контролювати відвідуваність уроків, виконання домашніх завдань і результати навчального процесу.

Батьки зобов'язані стежити за зовнішнім виглядом дитини