Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 17:45

Учням

ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ УЧНЯ

Учні мають право на:

Права і обов'язки дитини охороняються Конвенцією ООН про права дитини, чинним Законодавством України.

Вільний вираз власних поглядів, переконань і думок; поглядам дітей приділяється належна увага відповідно до їх віку.

Свободу отримання інформації.

Свободу думки, совісті і релігії.

На пошану людської гідності.

Здобуття безкоштовної освіти відповідно до державних освітніх стандартів, розвиток своєї особи, своїх талантів, розумових і фізичних здібностей.

Навчання в рамках державних стандартів за індивідуальним навчальним планом в порядку, визначеному Статутом школи (навчання вдома за медичними довідками).

Оцінку знань і умінь навчання, отримання оцінки по кожному предмету виключно відповідно до своїх знань і умінь.

Завчасне повідомлення про терміни і об'єм контрольних робіт відповідно до графіка.

Об'єм часу на виконання обов'язкової частини домашнього завдання не повинен перевищувати 50% об'єму виконаної роботи на уроці з відповідного предмета.

Участь в культурному житті школи, в заходах.

Участь в управлінні освітньою установою в порядку, визначуваному Статутом школи.

Пільги і матеріальну допомогу відповідно до діючих норм.

Створення різних суспільних об'єднань, якщо вони не суперечать Статуту школи.

Використання права екстернату, домашнього навчання, дострокової здачі іспитів.

Відкритий вислів своєї думки про якість освітнього процесу на Раді школи, засіданні комісії з прав дитини.

Внесення пропозицій про зміни в освітній діяльності школи в затвердженому порядку.

Використання для виступів засобів масової інформації школи, видання газет, рукописних журналів.

Право знати про одержані оцінки, як за усні, так і за письмові роботи.

Право бути вислуханим.