П`ятниця
23.04.2021
02:45
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту
Осипенківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
                                                                                                        Вітаємо

Переможців шкільної олімпіади

  

з Біології:

      І м. Карпачову Каріну – 11 кл.

             Панкову Євгенію – 11 кл

  ІІ м. – Папія Романа – 11 кл.

             ІІІ м. – Стрибань Валентину – 11 кл.


 

з Географії:


  І м. – Кіян Анастасію – 10 кл.

        ІІ м. – Чернову Мирославу – 9 кл.

           Турчак Дмитра – 8 кл.

                       Щербаченко Анастасію – 7 кл

     ІІІ м. – Шевчук Данила – 7 кл.

                         Лозяк Антона – 9 кл.                


з Економіки:


                     І м. – Панкову Євгенію – 11 кл.

                           ІІ м. – Стрибань Валентину – 11 кл.

                         ІІІ м. – Карпачову Каріну – 11 кл.

                        ІV м. – Якубенко Оксану  - 11 кл.

 

з Історії:

                   І м. – Панкову Євгенію – 11 кл.

                        Кіян Анастасію – 10 кл.

                                    Солонську Олександру – 10 кл.

                           Медвєдєва Павла – 7 кл.

                  ІІ м. – Кривцун Наталю – 7 кл.

                                Карпачову Вікторію – 7 кл.

                         Кольву Тетяну – 8 кл.

                       Лозяк Антона – 9 кл.

                                    Юфименко Анастасію – 10 кл.

                          Петрюк Олену – 11 кл.

                                   Стрибань Валентину – 11 кл.

                  ІІІ м. – Бачуріну Ірину – 8 кл.

                                Кущ Олександра – 8 кл.

                                  Коломієць Альону – 9 кл.

                                  Якубенко Оксану – 11 кл.

                            Куліш Павла – 11 кл.

                  ІV м. – Турчак Дмитра – 8 кл.

                                     Солонського Дениса – 8 кл.

                                 Губарєву Вікторію – 9 кл.

                                 Іванюту Анастасію – 9 кл.

 

з Математики :


           І м. – Куліш Марію – 6 кл.

                                  Щербаченко Анастасію – 7 кл.

                             Карпачову Каріну – 11 кл.

                   ІІ м. – Медвєдєва Павла – 7 кл.

                          Гарбуз Оксану – 10 кл.

                              Панкову Євгенію – 11 кл.

               ІІІ м. – Рудого Антона – 7 кл.

                         Лозяк Антона – 9 кл.

                                Лозового Дмитра – 10 кл.

                                   Стрибань Валентину – 11 кл.

 

з Правознавства:

               І м. – Лозяк Антона – 9 кл.

                                    Юфименко Анастасію – 10 кл.

                                Карпачову Каріну – 11 кл.

                    ІІ м. – Клінішеву Ганну – 9 кл.

                                Коломієць Альону – 9 кл.

 

з Російської мови:

ІІ м. – Кольву Тетяну – 8 кл.

                  Фінченко Єлизавету – 9 кл.

  ІІІ м. – Бачуріну Ірину – 8 кл.

                    Ємельяненка Олега – 9 кл.

     ІV м. – Кущ Олександра – 8 кл.

                     Клінішеву Ганну – 9 кл.      

 

з Трудового навчання:

І м. – Кущ Олександра – 8 кл.

  ІІ м. - Тарасенко Дмитра – 9 кл.

                           ІІІ м. – Арнаутова Владислава – 9 кл    

 

з Української мови та літератури:

      І м. – Солонську Наталю – 10 кл.

    ІІ м. – Панкову Євгенію – 11 кл.

ІІІ м. – Кольву Тетяну – 8 кл.

 

з Фізичної культури:

І м. – Чурилова Артема -  6 кл.

      Шульгу Богдана - 9 кл.

     Крець Євгена – 11 кл.

   ІІ м. – Солонську Валерію – 6 кл.

         Єфименко Олега – 9 кл.

       Папія Романа – 11 кл.

       Буркут Сергія – 11 кл.

ІІІ м. – Агеєву Вікторію – 6 кл.

                     Арнаутова Владислава – 9 кл.

 

з Хімії:

     І м. – Кіян Анастасію -  10 кл.

                 ІІ м. – Солонську Олександру – 10 кл.

             ІІІ м. – Чернову Мирославу – 9 кл.