Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 16:33

ОСИПЕНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

БЕРДЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наказ

18.08.2014                                                                             № 95

Про заходи щодо попередження травм і загибелі дітей під час пожеж

На виконання наказу управління освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 30.07.2012 №512 «Про заходи щодо попередження травм і загибелі дітей під час пожеж», наказу відділу освіти Бердянської райдержадміністрації від 15.08.2012 року №234 «Про заходи щодо попередження травм і загибелі дітей під час пожеж» та з метою попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру

НАКАЗУЮ:

1. Порушити клопотання перед відділом освіти БРДА про виділення додаткових коштів на ремонт автоматичної пожежної сигналізації, вогнегасну суміш для обробки дерев’яних конструкцій горищних приміщень, перезарядку вогнегасників та проведення періодичного обстеження будівель школи щодо пожежної безпеки спеціалізованою організацією, яка має державну ліцензію на виконання таких видів робіт.
  2.  Призначити відповідальною за дотримання протипожежного режиму, за стан електрогосподарства та забезпечення належного функціонування систем опалювання завідуючу господарством Шевчук Н.О.
  3. Створити добровільну пожежну дружину з працівників школи у такому складі:

- командир дружини, вчитель фізики Пилипенко І.М.

- члени дружини:

- учитель ЗВ Новосела О.В.;

- учитель фізичного виховання Проценко Е.П.;

- учитель історії Гуйвик О.В.

- робітник з обслуговування Омельченко В.Ю.

- робітник з обслуговування Воложанін П.В.

- водій Задорожний В.М.

4. На основі наказу МНС №347 від 20.05.09 створити пожежно- технічну комісію у складі:

Голова комісії – заступник директора з НВР Новосела Т.А.

Заступник голови комісії – завідуюча господарством Шевчук Н.О.

Члени комісії – Рудий М.П. вчитель фізичної культури

Іванова Т.В., вчитель хімії

Дворецька К.С., медсестра

Чернов Р.М., техпрацівник

1. Завідуючій господарством Шевчук Н.О.
    1. Проводити періодичні обстеження  приміщень та будівель школи на предмет оцінки їх технічного стану та запобіганню виникненню пожеж.
    2. Організувати очищення  підвальних, складських  приміщень від легкозаймистих предметів, мотлоху тощо, евакуаційні виходи тримати вільними, нічим не захаращувати.
    3. Не застосовувати в оздобленні приміщень матеріали, які за токсичністю продуктів горіння належать до груп Т3,Т4 згідно з ГОСТ 12.1.044-89.
    4. Поновити та вивісити на видних місцях інструкції по заходам пожежної безпеки та діям на випадок пожежі для працівників та учнів.
    5. Переносні вогнегасники розмістити в легкодоступних та помітних місцях, а також у пожежонебезпечних місцях, де найбільш вірогідна поява осередків пожежі.
  2. Встановити довгий неперервний дзвінок як сигнал оповіщення учнів та працівників школи про виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації.
  3. Заборонити використання електронагрівальних приладів, побутових електрокип’ятильників, прасок тощо поза межами спеціальних приміщень.
  4. Підключення побутових електроприладів до електромережі здійснювати тільки за допомогою справних штепсельних з’єднань та електричних розеток заводського виготовлення.
  5. Заборонити використання світильників зі знятими ковпаками та обгорнутими горючими матеріалами.
  6.  Заборонити застосування саморобних подовжувачів, які не відповідають вимогам ПУЕ, що пред’являються до переносних електропроводок.
  7. Заступнику директора з НВР Новоселі Т.А.
    1. Провести інструктажі з працівниками школи з питань протипожежної безпеки та зробити відповідні записи у журналі реєстрації інструктажів.
    2. Зобов’язати класних керівників систематично проводити заняття з учнями з вивчення правил пожежної безпеки під час навчально-виховного процесу і у побуті та відпрацювати практично план евакуації у разі виникнення пожежі або іншої надзвичайної ситуації.
  8.  Заступнику директора з виховної роботи Яковенко Л.М.
  9. 1.   Створити дружину юних пожежних у складі 10 учнів (додаток №1)
  10. Робітнику з обслуговування Воложаніну П.В.
    1. Провести профілактичний огляд та планово попереджувальний ремонт електрообладнання. У разі неможливості провести ці заходи силами персоналу, укласти договір на їх проведення зі спеціалізованою організацією.
    2. Виконати профілактичний огляд та очистку від пилу розподільних пристроїв, світильників, електроперемикачів, рубильників тощо.
    3. Закрити та замкнути електричні шафи, розміщені в коридорах 2-го та 3-го поверхів. Всі електричні щити оснастити схемою підключення споживачів з пояснювальними надписами і вказаним значення номінального струму апарата захисту.
  11.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор школи:                                                                 І.В.Тарасенко

З наказом ознайомлені:

Новосела Т.А.

Шевчук Н.О.

Пилипенко І.М.

Новосела О.В.

Проценко Е.П.

Гуйвик О.В.

Рудий М.П.

Іванова Т.В.

Омельченко В.Ю.

Дворецька К.С.

Чернов Р.М.

Задорожний В.М.

Воложанін П.В.

Яковенко Л.М.

Додаток 1 до наказу №96 від 18.08.2014

Склад дружини юних пожежників у 2014-2015 н.р.

Прізвище, ім’я учня

1.