Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 11:03

Про заходи щодо виконання інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку у мікрорайоні школи

ОСИПЕНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

БЕРДЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наказ

19.08.2014                                                                                № 97

Відповідно до Інструкції з обліку дітей та підлітків шкільного віку та з метою забезпечення своєчасного і  в  повному  обсязі  обліку дітей і підлітків шкільного віку

НАКАЗУЮ:

1 Призначити відповідальним по школі за роботу зі складання списків дітей і підлітків шкільного віку заступника директора з НВР Новоселу Т.А.

2. Закріпити певні дільниці району школи за членами педагогічного колективу для успішної та якісної перевірки виконання Закону України "Про загальну середню освіту".

3. Членам педагогічного колективу, за якими закріплені дільниці району школи:

3.1 Перевірити за отриманими списками наявність дітей шкільного та дошкільного віку, з'ясувати питання відвідування ними навчального закладу.

3.2 Подати у письмовому вигляді інформацію по перевірці заступнику директора з НВР Новоселі Т.А.

4. Заступнику директора з НВР Новоселі Т.А. узгодити всі питання з відповідальним Осипенківської сільської ради.

Директор школи:                                                         І.В.Тарасенко

З наказом ознайомлені:

Новосела Т.А.