Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 09:32

ОСИПЕНКІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

БЕРДЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наказ

20.08.2014                                                                                         № 100

Про затвердження правил внутрішнього розпорядку для шкільного колективу

На підставі рішення виробничої наради шкільного колективу від 19.08.2014р. «Про затвердження Правил внутрішнього розпорядку для шкільного колективу»

НАКАЗУЮ:

1.     Ввести в дію від 01.09.2014 р. на 2014-2015 н. р. Правила внутрішнього розпорядку для шкільного колективу та вважати їх виконання обов’язковим для всіх педагогічних та технічних працівників школи.

2.     Встановити такий час початку роботи для нижчезазначених категорій працівників школи:

-         для чергових адміністраторів, чергових вчителів – 7.30;

-         для пед. працівників – за 30 хв. до початку уроку;

-         для пед. працівників, що мають перші уроки – 7.30;

-         для гардеробниці  – 7.30;

-         для обслуговуючого персоналу – згідно графіка.

Встановити для адміністративного персоналу ненормований робочий день із обов’язковою реєстрацією часу закінчення роботи у кінці відпрацьованого робочого дня.

3.     Встановити чергових вчителів школи за такими днями тижня та місцем чергування за графіком заступника директора з НВР Новосели Т.А.

4.     Чергування вчителів починається за 30 хв. до початку занять і закінчується за 20 хв. пізніше закінчення останнього уроку.

5.     Охоронець зустрічає гостей та супроводжує до кабінету директора. Стороннім особам не дозволяється в урочний час ходити по школі та викликати вчителів та учнів з уроку та не допускає сторонніх осіб в школу без дозволу директора.

6.     Вихід на роботу вчителя, вихователя або будь-якого співробітника школи після хвороби можливий лише за наявності лікарняного листа.

7.     Категорично забороняється проводити заміну уроків за домовленістю між вчителями без дозволу адміністрації.

8.     Категорично забороняється відпускати учнів з уроку на різні заходи (репетиції, змагання) без дозволу адміністрації.

9.     Внесення змін до класних журналів, а саме зарахування та вибуття учнів вносить лише класний керівник за вказівкою директора.

10. Вчитель, який проводить останній урок виводить дітей цього класу до гардеробу, забезпечує порядок під час виходу учнів зі шкільного подвір’я у зимовий час.

11. Зобов’язати учителів школи подавати щоденні відомості загальноосвітнього обліку відвідування, запізнень на уроки, а також відповідності одягу та зовнішнього вигляду.

12. Вважати обов’язковим оприбуткування протягом 5 днів усіх фінансових і господарських надходжень, у тому числі передбачених за рахунок батьківських та спонсорських коштів.

13. Вважати основною вимогою до всіх працівників школи розпочинати і закінчувати робочий день із ознайомлення з розкладом та змінами до нього.

Директор школи                                                                   І.В.Тарасенко